google-site-verification=SVGA1538BOGlZBGu__BWGNryKaCA9M1Q0_wDLlhicWw
top of page

Her an sadece bir kez yaşanır...

 

Bir fotoğrafa baktığınız anda çekildiği ana geri dönebilmek istemez misiniz?   O anı tekrar yaşayabilme imkanınız olmadığında, bakabileceğiniz bir fotoğraf sizi o ana geri götürür elbet. Belki bu mesleğe başlama sebebimiz de bu.

 

15 yıldır işimiz gücümüz FOTOĞRAF. Fotoğrafçılık öncesinde de profesyonel olarak bu sektöre yakındık. Uzun yıllar Reklam Tanıtım Organizasyon ve TV sektörü ile İstanbul'da ve ülkenin farklı yörelerinde çalışmalar yaptık. 2004 yılında baba mesleği olan fotoğrafçılık geçim kaynağımız oldu.  2008 yılından bu yana Doğum ve Düğün Hikâyeleri üzerine çalışmalar yapıyoruz.

 

Fotoğraf bilgi ve tecrübe isteyen bir meslek. İnsan ilişkileri ve motivasyon yeteneği iyi olmalı fotoğrafçının. Pozlandırma, kompozisyon ve ışık bilgisi olmalı. Bunları kullanırken sizi de sıkmamalı, yormamalı.

Günümüzde - freelance - , aslında serbest ve kayıtdışı çalışan, çoğu az bilgili ama geneli tecrübesiz arkadaşlarımız bu meslekte yer bulmaya çalışıyor. Kendi fotoğraf düzenlemelerini bile yapamayan, yine freelance photoshopçulara iş yaptıran bu arkadaşlar, hem mesleğin saygınlığını hem de bu mesleğe bakış açısını maalesef olumsuz etkiliyorlar.

Bu mesleğe emek veren diğer fotoğrafçı ustalarımızla eğitimler ile bilgilerimizi güncelleyip yeni ekipmanlar ve yeni teknolojiler için yatırımlar yapmaya devam edebilmemiz için yapılması gereken siz müşterilerimize düşüyor. Kalite ve tecrübeye önem verin.

Bütçe tabii ki önemli ama fiyat, fotoğraf konusunda belirleyici özellik olmamalı. Fotoğrafçı seçerken önceki işlerine bakın, sizi gerçekten anlayıp istediğiniz işi vereceğine emin olun. Vereceği fotoğrafa seneler boyu bakacak kişi siz olacaksınız.

Biz, mesleğe başladığımız ilk günden beri işimizi aynı heyecanla ve özveriyle yapmaya çalışıyoruz.

 

Çünkü "BİZ GELECEK İÇİN ÇALIŞIYORUZ"...

 

Sedef & Uzay Hülagü

tags, antalya profesyonel fotoğraf çekimi,düğün fotoğrafçısı, doğum fotoğrafçısı, yenidoğan bebek fotoğrafçısı, biometrik vesikalık

 

DOĞUM
FOTOĞRAFÇISI
DOĞUM
FOTOĞRAFÇISI
bottom of page