google-site-verification=SVGA1538BOGlZBGu__BWGNryKaCA9M1Q0_wDLlhicWw
top of page

Kimim?

  • Wix Facebook page

 

Doğum & Aile Fotoğrafçısı

Kendimi bildim bileli hep bir fotoğraf makinesiyle burun buruna oldum.Babamın 40 yıllık mesleği fotoğrafçılık ve bu sayede tüm bebeklik ve çocukluğum flaşlar önünde geçti. Uzun yıllar Burdur Sedef Fotoğrafçılık ve Antalya Sedef Fotoğrafçılık benim yaşam alanım oldu. Fotoğraf makinesi ve kamerayla içiçe büyüdüğüm için olsa gerek 1996 yılında İstanbul'a yerleştim fotomodellik ve dizi oyunculuğuna başladım.

1998 yılında Uzay Hülagü'yle evlendim.Çok sayıda katalog çekimi ve dizi setlerindeki tecrübeden sonra  Antalya'ya yerleştik. Şu anda birbirinden güzel iki çocuk annesiyim. İlk oğlum doğana kadar aklımın bir köşesi fotoğrafla ilgilenmem gerektiğini söylüyordu hep.Ama nedense bebek olana kadar çok ilgimi çekmemişti bebek fotoğraflarının estetik özellikleri. Eşim de sanatçı olduğu için fotoğrafın estetik kısmı bize hep cazip geldi, ışığın oynadığı oyunları resimlemek çok heyecan verdi bana. Yeni doğan bebeklerin ilk anlarını fotoğraflara kazımak ; baba mesleğini sürdürmek ve eşimle birlikte çalışmak büyük mutluluk veriyor bana.

 

Nasıl doğum fotoğrafçısı oldum?


Temel Fotoğrafçılık eğitimlerinden sonra ameliyathane hijyen kuralları ve meslek etiği konusunda eğitimler aldım. Bir doğum fotoğrafçısının  deneyimli oluğu kadar  ameliyathane ve hastane kurallarına uygun davranmasının  gerek anne adayları , gerekse  yenidoğan bebekler ve hastane personeli için ne kadar önemli olduğunu takdir edersiniz.

Bu vesile ile çalışmalar yaptığım Medstar Yıldız ve Topçular Hastanesi ,Özel OFM Hastanesi, Antalya Anadolu Hastanesi, Medical Park Antalya ve İstanbul Göztepe Hastanesi, Medisu Hastanesi, Vitale Hastanesi ve Tüp Bebek Merkezi, İstanbul Kadıköy Şifa Hastanesi, Yaşam Hastanesi, Yaşam Opera Hastanesi,  Antalya ve İstanbul Memorial Hastanesi, Antalya Şifa Hastanesi, Antalya Meydan Hastanesi, Jinefem Tıp merkezi ile ismini saymayı unuttuğum çalışma fırsatı bulduğum tüm Hastanelerin Doktorları ve görevli personeline çalışmalarımda gösterdikleri yardımlar için teşekkürler ediyorum.

bottom of page