google-site-verification=SVGA1538BOGlZBGu__BWGNryKaCA9M1Q0_wDLlhicWw
 

Düğün

Neden Evlilik Hikayesi Çekiyorum?

 

Bazı günler çok hızlı geçer, düğün gününüz gibi. Anı yaşar, ancak sonradan detayları hatırlayamazsınız. Düğün gününüzden hatırlayabildiğiniz birkaç anı, ya düğün sonrası konuşmalardan aklınızda kalanlardır... Ya da bir fotoğraf karesinin size hatırlattıkları.
Ben evlilik fotoğrafçısıyım. Düğün gününüzün en özel anlarına ve anılarına yıllar sonra baktıkça o gün gibi hatırlayın diye hizmet veriyorum. Bu tarz çekimlere birçok farklı isim veren arkadaşlarımız var. "Özel Gün Fotoğrafçılığı", "Düğün Belgeseli", "Belgesel Düğün Fotoğrafı" , "Düğün Hikayesi" veya "Tam gün Düğün Takibi" ...  Adı ne olursa olsun yaptığım iş,  gelecek nesillere sizden bir hatıra bırakmaktır.Düğün Fotoğrafçısı araştırırken sıradan stüdyo fotoğraflarından sıkılan, benim hikayem bana özel olsun veya doğal ortamlarda farklı pozlarımız olsun diye düşünen gelin-damat adaylarına  hizmet veriyorum.

 

Evlilik Hikayesinde nasıl çalışıyoruz?

Gün boyu gelinlerimizi takip ediyor ve hiçbir detayı kaçırmadan (hatta yeni detaylar ekleyerek) fotoğraflıyoruz. Damat beylerle hazırlıkları ve düğün sonuna kadarki olayları görüntülüyoruz. Yaratıcı ekibin de katkılarıyla  hikayenin kurgusunu hazırlayıp en özel kareleri sizin için seçiyoruz. Çekim programına ve hizmet vereceğimiz mekana göre video ve fotoğraf çekim ekibimizden de yararlanıyoruz.

Bizim için çekim ekibi aslında gelin ve damatlarımız. Düğün gününü öyle yoğun yaşıyoruz ki, bir süre sonra kız evi veya erkek evi gibi davranmaya başlıyoruz. Dolu dolu ve koşuşturmalı yaşanmış günün sonunda tüm önemli anlar fotoğraflarda yerini almış oluyor.

 

Başka Hizmetlerimiz var mı?

Stüdyolarımızda her türlü albüm ve portre çekimlerini yaptırabilirsiniz. Çekim öncesi mağazalarımızdan randevu almanızı rica ederiz.

 

Sevgi ve Saygılarımla

 

Uzay Hülagü

Düğün'den Son Haberler
Düğün günü tam gün fotoğrafçı hizmeti. Sabah hazırlıklardan başlayarak fotoğraf çekimlerimiz düğün sonuna kadar sürer. Minimum hikaye çekimleri fiyatı 2000TL dir. Albüm ...
Hikaye Albüm Çekimi
10 Saat
₺2000
Düğün sonrası dış çekim ve deniz kıyısı konsepti ile isteğe göre hava çekimini de içerir. Minimum albüm fiyatı 1500TL. Çekim yeri uzaklığına ve seçeceğiniz modele göre fi...
Trash Day Çekimi
5 Saat
₺1500
Düğün gününüzden ayrı yapacağımız dış mekan albüm çekimi. Minimum ücreti 1250TLdir. Seçeceğiniz albüme ve çekim mekanı uzaklığına göre fiyatlar değişecektir. Çekim, Photo...
Gelin+Damat Dışçekim
3 Saat
₺1250